GAZİANTEP HABERLERİ

İslahiye'de işletmelerde gıda denetimi

DHA
27.04.2017 - 11:58Son Güncelleme :
DHA

 

Kadir ÇELİK/ İSLAHİYE (Gaziantep), (DHA)- GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından gıda denetimi yapıldı.
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda Kontrol ekipleri tarafından ilçedeki lokanta, çiğerci ve dönerci gibi işletmelerde halkın sağlığını tehdit edebilecek her tülü olumsuz koşulun önüne geçmek amacıyla denetimler yapıldı. İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerinin destek verdiği gıda kontrolünde mutfak, imalathane hijyen konusunda uyarılar yapılırken eksiklikleri bulunan işyerlerine eksikliklerinin giderilmesi amacıyla belirli süre verildi. İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yüksel Şahin, "İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda Kontrol ekiplerinin ilçemizde gıda işletmeleri risk durumlarına göre belirli aralıklarla denetlendiğini ve bu denetimlerini sürdüreceklerini, vatandaşlarımızın 'Alo 174' gıda hattımıza 7 gün 24 saat ihbar ve şikâyetlerini iletebilirler" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden İslahiye'de işletmelerde gıda denetimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 11 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İslahiye'de işletmelerde gıda denetimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı