GAZİANTEP HABERLERİ

İslahiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Aşure İkram Etti

IHA
27.10.2015 - 16:37Son Güncelleme :

OKUL MÜDÜRÜ ALİ GÜL KONUŞURKEN,

IHA

İslahiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği tarafından aşure ikramı yapıldı.
Okul yönetimi ve Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen aşure programına, İslahiye Belediye Başkan yardımcısı Ergün Mideoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Demir Taş, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. İslahiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Gül, okul aile birliği ve okul idaresinin katkılarıyla gerçekleştirilen aşure dağıtımının bu yıl İlki düzenlendiğini ifade etti. Benzer etkinlikleri sürdüreceklerini belirten Gül, Muharrem ayının önemine de değinerek birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Gül, aşure dağıtımını geleneksel hale dönüştürmeyi belirterek, destek verenlere ve programa katılanlara teşekkür etti.
İslahiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafında hazırlanan aşure, üzerine dökülen nar taneleri ve Hindistan cevizi ile Türk bayrağı figürünte yapıldı. Öğretmen ve öğrenciler, şekliyle de ilgi gören aşureleri, misafirlere ikram etti.
Öğretmenler ve öğrenciler misafirlere aşure ikram etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden İslahiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Aşure İkram Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İslahiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Aşure İkram Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı