OSMANİYE HABERLERİ

İŞKUR bilgilendirme semineri düzenlendi

AA / Ümit Kahrıman
26.02.2016 - 17:21Son Güncelleme :
İŞKUR bilgilendirme semineri düzenlendi
AA / Ümit Kahrıman

OSMANİYE (AA) - Osmaniye İŞKUR Müdürlüğü tarafından, mesleki yeterlilik bilgilendirme semineri düzenlendi.

İŞKUR İl Müdürü Abdulkadir Şahin, Korkut Ata Üniversitesi rektörlük salonundaki etkinlikte, işçi ve işverenin taleplerinin kurum için önemli olduğunu belirtti.

Hedeflerinin işsizi memnun etmek, işverenin isteklerine cevap vermek olduğunu ifade eden Şahin, “Kurumumuz özerk bir kurum, bu anlamda özel sektör gibi çalışıyoruz. İşsiz vatandaşlarımızın ve işverenlerin taleplerine cevap vermek durumundayız” dedi.

Seminerde, İŞKUR görevlisi Hülya Göksu, Mehmet Kasarı, Ayşe Duygu Yazan tarafından iş başı eğitim programları, geçici koruma sağlanan yabancıların çalışma izinleriyle ilgili yönetmelik ve mesleki eğitim kursları hakkında sunum yaptı.

Etkinliğe, Osmaniye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Fettahlıoğlu, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Şubesi Başkanı Murat Özkardeş, Osmaniyeli iş adamları ile kurum çalışanları katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden İŞKUR bilgilendirme semineri düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 17 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İŞKUR bilgilendirme semineri düzenlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı