Gündem Haberleri

  Isırmadım saat çizdi

  Hürriyet Haber
  22.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  DJ Salih Saka’nın “Yanağımı ısırdı, dikiş attırdım. Bu yüzden ona dava açtım” diye suçladığı reklamcı Baha Tan Toksöz kendini savundu: “Isırmadım, yüzünü saatim çizdi.”

  Gözler ajans sahibinde       

  * Türkiye’nin en ünlü DJ’lerinden Salih Saka,geçtiğimiz hafta Public’te bir kişinin saldırısına uğradığını, söz konusu kişinin yanağını ısırdığını ve yaranın epey derin olması nedeniyle dikiş attırmak zorunda kaldığını söylemişti. Saka’nın “Mahkemeye başvurdum” açıklamasından sonra gözler suçladığı kişiye, yani reklam ajansı sahibi Baha Tan Toksöz’e döndü. Toksöz, olayın basına yansıtıldığı şekilde gelişmediğini öne sürdü.

  Kavgayı başlatan kendisi
     
  * DJ’lik işlerini vermediği için Salih Saka’nın kendisine tepkili olduğunu, kavgayı bu nedenle onun başlattığını belirten Toksöz şöyle konuştu: “Ben DJ işlerini Suat Ateşdağlı’ya veriyorum. Bu arkadaşın da o anlamda bana gıcığı var. Public’teki davette uzaktan beni gördü ve yanıma geldi. Beni itti, yüzümü tırmaladı. Ben de karşı koydum. Isırmak falan yok. Yumruğum boğazına geldi, saatim de yanağını çizdi.”

      

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı