« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşimiz zor başkan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yanlış ekiple yola çıkmanın bedelini ödüyor

Kumbul, Antalyaspor'daki mali krizi çözümlemek için başlattığı savaşı tek başına sürdürüyor. Yöneticilerin 4 aydır beceremediği forma reklamı pazarlamasını 24 saatte bitirdi.

KRİZE EL KOYDU

Antalyaspor'u son 6 yılın en büyük mali krizinin içine sürükleyen yöneticilerin bu ayıbını temizlemek Başkan Bekir Kumbul'a kaldı. Kulüp binasında özel oda sahibi olmak ve takımla birlikte deplasmanlara gitmeyi yöneticilik sananlarla yola çıkmanın bedelini ödemeye başlayan Kumbul, el koyduğu mali krizi çözmek için tek başına savaşıyor. Yöneticiler, futbolcuların 735 milyar lira sınırına dayanan alacaklarını ödemek için Trabzonspor'dan gelecek 900 bin doları beklerken, Kumbul, kulüp kasasına 75 bin dolar nakit girdi sağlayacak forma reklamını 24 saatte pazarladı.

İŞİ KUMBUL BİTİRDİ

Antalya bu sezon ligdeki 15 maçını da göğüs reklamsız oynadı. Kulüp binasındaki odaları paylaşıp 2 haftada bir takımla birlikte deplasmanlara giden yöneticiler, UEFA Kupası maçları için bile göğüs reklamı alma becerisini gösteremedi. Werder Bremen ile iç ve dış sahada oynanan 2 maç Türkiye ve Almanya'daki TV'lerde canlı olarak yayınlanmıştı. Kumbul'un girişimi sayesinde Marshall boyalarını üreten firma ile sezon sonuna kadar forma reklamı anlaşması yapıldı. Kırmızı beyazlılar, pazar günü oynanacak G.Birliği maçına bu firmanın reklamının bulunduğu forma ile çıkacak.

Antalyaspor’da 3 aydır süren mali krize yöneticiler çözüm bulamayınca,olaya Başkan Kumbul el koydu.


Bunları da Beğenebilirsiniz