« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşim çok zor

Beşiktaş Teknik Direktörü, Alman basınına karşı suskunluğunu bozdu ve Kölner Express gazetesine konuştu. Daum, Alman Milli Takımı'nın başına geçip geçmeyeceği yolundaki soruya, "Neden olmasın" karşılığını verdi...

Hasan AYCI
SON GÜNCELLEME
SORUNLAR VAR

Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum Alman basınına karşı suskunluğunu bozdu. Kölner Express gazetesine konuşan Daum, "Alman Ligi'ne dönebilirim" mesajı verirken, "Türkler'in benden beklentisi büyük. Şampiyonluk bekliyorlar. Ancak zor olacak. Beşiktaş'ın mali sorunları var. Rakiplerimizden G.Saray ise yıllardır yatırımını yapmış" dedi.

BAŞARIYA BAĞLI

Almanya'yı kamp yeri olarak bilinçli seçtiğini, ülkesinde bulunduğu için mutlu olduğunu belirten Christoph Daum, dönüp dönmeme konusundaki bir soruyu da şöyle yanıtladı: "Sorun söylentiler değil. Bunlar zaten azaldı. Ama bu soruyu ancak önümüzdeki yıl cevaplayabilirim. Dönüşüm, Beşiktaş'ın başarı kazanıp uluslararası arenada kalıp kalamayacağına bağlı."

YANILTTILAR

Christoph Daum, hakkındaki davaları avukatlarının takip ettiğini, kendisinin sadece takımıyla ilgilendiğini söyledi. "Dost bildiğim kişiler beni yanılttı. Artık geleceğe bakmak, enerjimi buna yoğunlaştırmak istiyorum" diyen Daum, Alman Milli Takımı'nın başına geçip geçemeyeceği yolundaki soruya ise, "Neden olmasın" karşılığını verdi.

EVE HAYAT GELDİ

Üçüncü çocuğunun dünyaya gelmesiyle birlikte evinde yeni bir renk ve yaşam sevinci yaşandığını belirten Christoph Daum bu konuyla ilgili şunları söyledi: "İki çocuğum eski eşimin yanında büyüdü. Şimdi evimde yetişen, büyüyen bir çocuk var. İnsan böyle anlarda neden çalıştığının cevabını buluyor. Çocuğum hayatıma renk kattı."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler