Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Işılak'ın yanındaki vekil Alçelik de listeye giremedi

  Dinçer GÖKÇE/hurriyet.com.tr
  19 Eylül 2015 - 11:32Son Güncelleme : 19 Eylül 2015 - 11:32

  Meclis'te uyuyan fotoğrafı ile uzun süre gündemde olan AK Parti İstanbul Milletvekili Uğur Işılak bu seçimde aday gösterilmedi. Işılak'ın uyuduğu fotoğrafta yanında oturan AK Parti Giresun Milletvekili Dr. Turan Akçelik de Işılak gibi bu seçimde aday listesinden çıkarıldı.

  Işılakın yanındaki vekil Alçelik de listeye giremediPartiler milletvekili listelerini dün Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti. En büyük değişiklik ise AK Parti listesinde yaşandı. Ak Parti’nin yeniden aday göstermediği isimler arasında şarkıcı Uğur Işılak da yer aldı. Işılak, Meclis Genel Kurulu’nda uyurken çekilen fotoğrafı ile gündeme damga vurmuştu. Işılak’ın uyukladığı sırada yanında bir AK Partili Milletvekili daha vardı.

  O FOTOĞRAFLA GÜNDEME OTURDU

  Meclis deneyimi kısa sürecek olan Uğur Işılak, Meclis’in 29 Temmuz tarihli oturumunda, sosyal medyaya düşen bir fotoğrafı ile gündeme geldi. Işılak, Meclis’de hararetli tartışmaların devam ettiği sırada oturduğu koltukta uyuklamıştı. Bu fotoğrafın geniş bir tartışma yaratmasına neden olan da yine Işılak’ın kısa süre önce verdiği bir demeçti. Işılak’ın Türkiye Gazetesi’nde yer alan röportajı “Meclis’e uyumaya gitmiyorum” başlığı ile yer almıştı.

  Işılakın yanındaki vekil Alçelik de listeye giremedi 1 KASIM SÜRPRİZLERİ

  YANINDA 1 VEKİL DAHA VARDI

  Işılak, dün YSK’ya teslim edilen AK Parti listesinde yer alamadı. Işılak uyukladığı esnada, sağında ve solunda partisinden iki Vekil daha bulunuyordu. Işılak’ın yanında Giresun Milletvekili Dr. Turhan Alçelik oturuyordu.

  Işılakın yanındaki vekil Alçelik de listeye giremedi
  Turhan Alçelik

  ALÇELİK GİREMEDİ

  7 Haziran’da Giresun’da 1. sıra adayı olan Alçelik Işılak gibi bu seçimde de listeye giremedi.

  Işılakın yanındaki vekil Alçelik de listeye giremedi SAYAN İSYAN ETTİ, ÖZKES HESABINI KAPATTI

  Işılakın yanındaki vekil Alçelik de listeye giremedi

  dgokce@hurriyet.com.tr

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı