« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Işık'tan hakemlerer tepki

Erkekler Hentbol Süper Ligi ekiplerinden Nilüfer Belediyespor'un Antrenörü Fatih Işık hakemleri değerlendirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Erkekler Hentbol Süper Ligi ekiplerinden Nilüfer Belediyespor'un Antrenörü Fatih Işık, 24-22 yenildikleri Ankara Büyükşehir Belediyespor maçında hakemlerin, verdikleri kararlarla oyunu etkilediğini söyledi.

Işık, yaptığı açıklamada, maça iyi konsantre olarak başladıklarını, uzun süre oyuna hakim olduklarını belirtti.
Lider Ankara Büyükşehir Belediyespor'la yaptıkları maçı, saha ve seyirci avantajını kullanarak kazanmayı hedeflediklerini dile getiren Işık, şunları kaydetti:

“Maça iyi başlangıç yaptık. Zor da olsa ilk yarıyı önde tamamlamasını bildik. İkinci yarıda da oyunun büyük bölümünde hakimdik. Bir ara farkı 5 sayıya kadar çıkardık. Bunun verdiği rehavetle hücumlardan üst üste boş döndük. Bunu iyi değerlendiren rakibimiz farkı kapatmasını bildi ve oyuna ortak oldu. Zaman zaman hakemlerin de verdiği anlamsız kararlar oyunu etkiledi. Hakem camiası hakkında konuşmak istemiyorum ama bu maçta verilen ters kararlar zaman zaman oyunu etkiledi. Oyunun hızını kesti. Seyirci açısından güzel bir karşılaşma oldu. Oyundan memnunum, sonuç bizim için kötü oldu. Galibiyet serimizi sürdürmek istiyorduk malesef üst üste yaptığımız basit hatalar nedeniyle önde götürdüğümüz maçı kaybettik.”

Işık, bu karşılaşmayı geride bıraktıklarını ifade ederek, Bursa'da yapacakları Beşiktaş maçını düşündüklerini söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler