ANKARA HABERLERİ

'Işığını yansıt' projesine

DHA
29.03.2016 - 12:39Son Güncelleme :

'Işığını yansıt' projesine

DHA

ELMADAĞ(Ankara), (DHA)- ELMADAĞ Hasanoğlan Ortaokulu'nda 'ışığını yansıt' projesine start verildi. Proje kapsamında öğrencilerin okul başarısının artırılması, olumlu davranışlarını pekiştirmeyi, çevdreye bakış açılarında bilinçlenme gerçekleştirmeyi ve akranlarıyla nitelikli iletişim kurmalarını sağlaması amaçlanıyor.
Programının açılış konuşmasını yapan okul müdürü Murat Küçükçeleb, "Çocuklarımızın yıl boyunca yapmış oldukları davranış, tutum, sosyal faaliyetler, aldıkları ders notların değerlendirilmesi gibi bir çok içeriği kapsayan projemizde çocukların sınıf olarak projede yer alacak" dedi. Öğrencilerin yaptığı her olumlu davranış, öğrencilere verilecek puan kartlarıyla ölçülürken, olumsuz davranışlarında da puanları düşülecek. En çok puan alan sınıf ise Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından ödüllendirilecek.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, "Allah'ın nurdan yarattığı geleceğimiz siz değerli çocuklarımız ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Sevgili gençler çalışmak Allah'ın emridir. Çalışırsak biz mutlu oluruz,biz kazanırız, Ülkemiz kazanır" dedi.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ise konuşmasında, "Söz konusu eğitim olunca akan sular durur. O yüzden buradayım, daima yanınızdayım. Projenize her ne destek lazımsa o desteği vermeye hazırım.ödedi. Tüm öğrencilere huzur ve ahenk içerisinde başarılar diledi ve Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Projede yer alacak çocukların duygu ve düşünceleri dinlendi, halk oyunları gösterisi sergilendi ve öğrencilerin puanlarının yazılacağı kartlar tek tek dağıtılarak projeye start verildi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 'Işığını yansıt' projesine hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 12 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Işığını yansıt' projesine haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı