Gündem Haberleri

  IŞİD üyesi Şanlıurfa’da tedavi ediliyor iddiası

  hurriyet.com.tr
  22.09.2014 - 12:49 | Son Güncelleme:

  Suriye’nin Kobani kentinde IŞİD ile YPG arasında süren çatışmalar bir haftayı geride bırakırken, IŞİD üyesi olduğu iddia edilen bir kişinin Şanlıurfa’daki bir devlet hastanesinde bu sabah tedavi altına alındığı öğrenildi.

  Hurriyet.com.tr’nin edindiği bilgilere göre 28 yaşındaki Ammar Alo isimli kişi Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bu sabah getirildi. Ağır yaralı durumdaki kişi önce Akçakale Devlet Hastanesi’ne getirildi. Durumunun ağırIŞİD üyesi Şanlıurfa’da tedavi ediliyor iddiası olması nedeni ile terör örgütü IŞİD üyesi olduğu iddia edilen Ammar Alo bu sabah Şanlıurfa’daki hastaneye getirildi.

  ŞUAN ACİL SERVİSTE

  Adının yazılmasını istemeyen hastane içindeki bir kaynak “Şuan hastanenin zemin katında acil bölümde tutuluyor. Durumu ağır görünüyor. Monitöre bağlı durumda. Kapıda 3-4 polis bekliyor. Bu kişinin başında hastane personeli dışında başka bir kimse ise yok” dedi.

  IŞİD üyesi Şanlıurfa’da tedavi ediliyor iddiası ÖLÜM ŞEHRİ KOBANİ

  Konu ile ilgili görüşmek istediğimiz hastane yetkililerinden ise bir dönüş olmadı.

  'CUMA GÜNÜ DE 5 KİŞİ GETİRİLDİ'

  Aynı kaynak, geçtiğimiz Cuma günü de benzer bir olayın yaşandığını iddia ederek “Geçtiğimiz Cuma günü, halk Doğu Türkistanlı 5 kişiyi yakaladı. Bunlar sınırı geçmek üzerelerken halk tarafından yakalandı. Polis bu kişileri adli muayene için hastaneye getirildi. Sonrasında bu kişiler ne yapıldı bilmiyorum” dedi.

  IŞİD üyesi Şanlıurfa’da tedavi ediliyor iddiası

  dgokce@hurriyet.com.tr

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı