Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  İşçilerine bedava iPhone 5 verecek

  Hürriyet Haber
  17.09.2012 - 11:17 | Son Güncelleme: 17.09.2012 - 13:39

  İnternet devi Yahoo'nun Google'dan transfer ettiği yeni CEO'su Marissa Mayer şirketinde çalışan herkese iPhone 5 dağıtacak.

  Yahoo'nun ABD'de çalışan tam zamanlı ve yarı zamanlı tüm işçilerine başta Apple olmak üzere Samsung, Nokia ve HTC'nin en son model akıllı telefonları dağıtılacak. Business İnsider'a konuşan Yahoo kaynakları, Şirket CEO'su Mayer tarafından atılan bir mailde duyurulan gelişmenin tüm çalışanlar tarafından mutlulukla karşılandığını belirtti.

  İŞTE iPHONE 5 VE TÜM ÖZELLİKLERİ

  "Yahoo! Smart Phones, Smart Fun" adıyla duyurulan kampanya programında çalışanlar iPhone 5, Samsung Galaxy S3, HTC One X, HTC Evo 4G LTE ya da Nokia Lumia 920 tarafından birisini seçecek. Üstelik bu program kapsamında Yahoo şirket çalışanlarının cihaz ve internet bedellerini de karşılamaya hazırlanıyor.

  Yahoo çalışanlarını sevindiren bu haber ise Blackberry'i üzdü. Çünkü alınan yeni kararlar kapsamında Yahoo Blackberry'den IT desteğini çekecek.

  Şirket bu hamlesiyle çalışanlarıyla müşterilerin aynı cihazları kullanmasını ve işçilerin moralini yüksek tutmayı hedefliyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı