ESKİŞEHİR HABERLERİ

İşaret Dili Kursuna Katılan Öğrenciler Sertifikalarını Aldı

IHA
29.10.2015 - 13:27Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ BÜNYESİNDE AÇILAN İŞARET DİLİ KURSUNA KATILAN ÖĞRENCİLER SERTİFİKALARINI ALDI.

IHA

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesinde açılan İşaret Dili kursuna katılan öğrenciler sertifikalarını aldı.
Odunpazarı Belediyesi Büyükdere Gençlik Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel, CHP Eskişehir Milletvekili adayı Metin Tomsuk, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ve kursiyerler katıldı.
DEMOKRASİYE İNAN GENÇLİK OLUŞTURALIM
Odunpazarı Belediyesi olarak gençlere her zaman destek vermeye hazırız diyen Başkan Kurt, İşaret Dili kursunu tamamlayan öğrencilere başarılar diledi. Başkan Kurt, "Biz demokratik katılımı önemseyen bir belediye olarak gençlerin kendi kendini yönetmesini kendi kendine üretmesini diliyoruz. Bu konuda üzerimize düşen tüm görevleri fazlasıyla yapmaya hazırız. Yeter ki bilinçli, demokrasiye inanan, insan haklarına saygılı bir gençlik oluşturalım" dedi.
Konuşmaların ardından CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel, CHP Eskişehir Milletvekili adayı Metin Tomsuk ve Başkan Kurt, kursiyerlere sertifikalarını dağıttı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden İşaret Dili Kursuna Katılan Öğrenciler Sertifikalarını Aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İşaret Dili Kursuna Katılan Öğrenciler Sertifikalarını Aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı