ERZURUM HABERLERİ

İşadamları Başkan Sekmen’le görüştü

DHA
27.04.2017 - 16:34Son Güncelleme :
DHA

ERZURUM, (DHA)- BİRKONFED İş Dünyası Konfederasyonu Erzurum Temsilcisi Muhammet Zeki Gözeler ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti. 
    Başkan Mehmet Sekmen, BİRKONFED Temsilcisi Muhammed Zeki Gözeler ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Gözeler, ziyarette yönetim kurulu üyelerini Başkan Sekmen ile tanıştırdı ve yatırımları hakkında bilgi verdi. İş adamlarını dinleyen ve istihdam için olası her bir yatırımda kendilerine destek vereceğini dile getiren Başkan Sekmen, şunları söyledi:
    "Önümüzdeki günlerde Cazibe Merkezi Programı kapsamında, şehrimizle ilgili hazırlanan ve belli bir aşamaya gelmiş en önemli projeleri yakından analiz etmek adına bir Ankara ziyaretimiz olacak. Bu anlamda şehrimize istihdam sağlayacak yatırımlar için elimizden gelen tüm desteği sunmaya hazırız. Hedeflenen projelerin hayata geçirilmesi halinde binlerce gencimiz için istihdam alanı açılmış olacak. Böylece hem şehrimiz yatırımlar ile daha da zenginleşecek hem de gençlerimiz alacağı eğitimler neticesinde nitelikli meslek sahip olacak."

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden İşadamları Başkan Sekmen’le görüştü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 16 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İşadamları Başkan Sekmen’le görüştü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı