Gündem Haberleri

  İşadamı, son yolculuğuna uğurlandı

  Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)
  25.10.2008 - 20:27 | Son Güncelleme:

  Denizli'de falçata ile boğazını keserek canına kıyan Atak Tekstil Örgü Kimya ve Boya Sanayi'nin sahibi İşadamı Mehmet Ağcabay, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

  Denizli Ticaret Odası ve Avrasya İşadamları Derneği Denizli Şubesi Yönetim Kurulu üyesi işadamı Mehmet Ağcabay, dün öğle saatlerinde yakın dostlarına “Ben artık yokum” diye cep telefonundan mesaj attıktan sonra Bağbaşı Beldesi Soylu Sitesi Orkide Apartmanı'ndaki evinde boğazını falçata ile keserek intihar etti. Evli, iki çocuk babası Ağcabay için bugün ikindi vakti Ulu Cami'de cenaze töreni düzenledi. Törene, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer ve Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda işadamı ve sanayici, ailesi ile yakınları katıldı.
  Cenazede Ağcabay'ın lise ikinci sınıf öğrenci olan oğlu 16 yaşındaki Atay Ağcabay güçlükle ayakta durabildi. Atay Ağcabay'ı, amcası Kamil Ağcabay, teselli etmeye çalıştı. Kılınan namazın ardından Ağcabay'ın bir süre omuzlarda taşınan cenazesi Denizli Asri Mezarlığı'na götürülerek, gözyaşları içinde toprağa verildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı