ADIYAMAN HABERLERİ

İş Kadını Uçar, Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı

IHA
29.10.2015 - 13:00Son Güncelleme :

ADIYAMANLI İŞ KADINI AYSEL UÇAR'DAN, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

IHA

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde müteahhitlik yapan İş Kadını Aysel Uçar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
İş Kadını Aysel Uçar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınlamış olduğu mesajında, ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu kaydetti. Tüm bölge halkının bayramını kutlayan Uçar, “Dün olduğu gibi bugün de ülkemizi bölmek isteyen güçler amaçlarına ulaşamayacak ve binlerce yıldır aynı topraklarda kardeşçe yaşayan Vatandaşlarımız hep birlikte, ülkemizi yarınlara taşıyacaktır bu günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç olduğunu belirterek, Sahip olduğumuz Vatan sevgisi ve özgürlük aşkı, dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir” dedi. Uçar “Özellikle son dönemde tırmanan terör olaylarıyla ülkemiz uluslararası arenada güçsüz duruma düşürülmeye çalışılmaktadır. Geçmişten günümüze her türlü terör ve fitne odaklarına karşı bir bütün olarak savunduğumuz Türkiye Cumhuriyeti ‘Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Devlet’ olarak ilelebet var olacaktır. Dönemin zor şartları altında, Türk halkının vatan sevgisi ve bağımsızlık aşkıyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti özellikle son yıllarda atılan adımlarla çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma yolunda önemli mesafeler katletmiştir. Ekonomik, siyasi ve sosyal alanda büyük atılımlar gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti geride kalan bir asra yakın süreçte hiç olmadığı kadar güçlü bir hale gelmiş ve bölgenin en güçlü ülkesi konumuna gelmiştir” .Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Adıyamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden İş Kadını Uçar, Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İş Kadını Uçar, Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı