"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İş dünyasından Van’a yardım eli

TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, geçtiğimiz ağustos ayında iş dünyasını temsilen Arzuhan Yalçındağ ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte Somali’ye gitmişti.

“TÜSİAD olarak bu duruma kayıtsız kalmamız mümkün değildi” diyen Boyner, önceki gün 7.2’lik depremle sarsılan Van için de harekete geçti. Twitter’daki sayfasına “Yardım ve destek ağı oluşturmak için üyelerimizle çalışıyoruz” yazan Boyner, yardımların artarak devam edeceğini söyledi.

Eğlencenin yeni adresi

Akaretler-Sıraevler’deki Beyrouth Cafe Club, kısa zamanda eğlence tutkunlarının yeni adresi oldu. Mekân, geçtiğimiz hafta “Oriental Express” adlı partiye ev sahipliği yaptı. Partiye katılanlar arasında ünlü isimler de vardı. Kimi şampanyalı nargilesini içti, kimi dondurmalı kokteylini yudumladı, kimi de elinde ‘shawarma’sıya masasından kalkıp müziğin ritmine kendini kaptırdı.

Hastanelik oldu

Yücel-Zoltan Boronkay çiftinin kızları Selin Boronkay hastanelik oldu. Önceki gün arkadaşlarıyla ofiste kutlama yaptığı sırada aniden nefes almakta zorlanan ve fenalaşan Boronkay, Amerikan Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tetkiklerde Boronkay’ın astım krizi geçirdiği anlaşıldı. En son çocukken astım krizi geçirdiğini söyleyen Selin Hanım, yakında tedavi olmak için Paris’te yaşayan ablası Sibel Boronkay’ın yanına gidecek.

Yaz boz tahtası

Şule-Özalp Ergüder çiftinin sahibi olduğu Ar Dış Ticaret, İngiltere’den ithal ettikleri yeni duvar boyası “Ideapaint”i Fulya’daki mağazalarında tanıttı. Özge Argüder, özellikle okul, konferans salonu, otel ve çocuk odalarında kullanılan bu “yazılabilir-silinebilir” duvar boyası için şimdiden siparişler almaya başladıklarını söyledi.

Ahşap yatlar yarıştı

Türkiye’nin en büyük denizcilik organizasyonlarından Bodrum Yat Kupası’nın 23’üncüsü, 15-23 Ekim günleri arasında Vodafone Red sponsorluğunda düzenlendi. Yüzlerce ahşap yatın bir araya geldiği organizasyon, kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Vodafone etabında Swansong galip gelirken, genel klasmanda Daima birinci oldu.

X