Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İş dünyasında görüntülü iletişim hız kazanıyor

  Hürriyet İnternet
  08.02.2006 - 10:03 | Son Güncelleme:

  Probil, 21-22 Şubat 2006 tarihleri arasında Swissotel’de düzenlenecek olan Ciscoexpo 2006’da, Video Telefon çözümlerini iş dünyası ile tanıştıracak. Gelişime açık, dinamik, teknolojiyi takip eden , müşteri memnuniyetine önem veren şirketler, yeni iletişim teknolojilerine yatırım yapıyorlar. Video Telefon da bu teknolojilerin en güncel olanı.

  Video Telefon; hızlı işleyen iş süreçleri, maliyet avantajı, daha etkin iletişim ve verimlilik gibi konularda firmalara artı değer katıyor. İş hayatında çok sık seyahat eden yöneticiler ve çalışanlar Video Telefon’u tercih ediyorlar.

  Çünkü Video Telefon, yöneticilere ve çalışanlara, ana ofisi dışındaki diğer ofislerinde ve hatta ev-ofis uygulamalarında, sanki kendi ofisindeymiş gibi dahili telefonu kullanarak görüntülü görüşme yapabilme olanağı da sağlıyor. Toplantı odalarına ya da masabaşına kurulabilen sistem, farklı lokasyonlardaki kişilerle yapılan toplantı sayısını düşürüyor.

   

  Probil, video konferans ve IP Telefon alanlarındaki deneyimiyle geliştirdiği Video Telefon entegrasyon çözümünü, müşterilerinin mevcut telefon sistemlerine kolayca uygulayabiliyor. Sistem, aynı zamandamüşteri ilişkileri yönetimi veçağrı merkezi gibi uygulamalar ile de entegre olabiliyor.

  Bilgilerin hızla ekranda görüntülenmesi ve farklı lokasyonlardan aynı hizmetin alınabilmesi sayesinde, müşterilerin telefonda bekleme süreleri azalıyor, servis etkinliği artıyor.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı