MERSİN HABERLERİ

İş dünyasına sertifikalı asistanlar

DHA
28.03.2016 - 16:28Son Güncelleme :

İş dünyasına sertifikalı asistanlar

DHA

MERSİN’de 'Asistanım Olur musun?' projesini tamamlayan kursiyerler, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki (MTSO) törende sertifikalarını aldı. 
Proje, MTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı, TOBB Mersin İl Kadın Girişimciler Kurulu, İŞKUR ve Toros Üniversitesi ile imzalanan protokol kapsamında gerçekleştirildi. Sertifika törenine, Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Toros Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Yüksel Özdemir, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayla Harp, kursiyerler ve davetliler katıldı.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayla Harp, asistanların iş dünyasının aynası olduğunu belirterek, "Bu uzun solukla çalışma için 2013 yılında karar verdik. Çalışma sonrası Aralık 2015’te projeyi hayata geçirdik. Teorik ve pratik eğitimlerle bugün projenin sonuna geldik" dedi.

Mustafa ERCAN / MERSİN, (DHA)
ME(AŞ/EŞ)(28.03.2016),(FOTOĞRAFLI)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden İş dünyasına sertifikalı asistanlar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 16 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İş dünyasına sertifikalı asistanlar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı