ANKARA HABERLERİ

İş dünyasına hedef eğitimi

Hürriyet Haber
06.07.2017 - 16:12 Son Güncelleme :

Avustralya’da yaşayan Uluslararası Kişisel Gelişim Eğitmeni Berra Açıkgöz Sezgin, Ankara’ya geldi. Sezgin tarafından Anadolu DownTown Hotel’de gerçekleştirilen “Geleceğin Tasarımı ve Hedef Koyma Stratejileri” adlı seminere iş ve akademi dünyasından yaklaşık 40 kişi katıldı.

Hürriyet Haber

Seminer hakkında bilgi veren Sezgin şunları söyledi: “Başkent’te iş dünyasında sıkça ihtiyaç duyulan konuları içeren bir seminer gerçekleştirdik. Üzüntüyle başa çıkma, öfke kontrolü, suçluluktan kurtulma, düşünceler tarafından kısıtlanma, tutarlı hedefler ve zihni sabote eden düşüncelerden kurtulma gibi iş dünyası için önemli konu başlıklarına değindik. Katılımcılar, uygulamalar eşliğinde edindikleri bilgileri pekiştirdi. Eğitim sonrasında iş yaşantılarında karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmeleri daha kolay olacak. Aynı çalışmayı, yarın ve pazar günü Kırıkkale Carmine Otel’de gerçekleştirecegiz. Ardından 15-23 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da katılımcıların uluslarası geçerliliğe sahip sertifika sahibi olacağı kişisel gelişim uzmanlığı programı yapacağız.”

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İş dünyasına hedef eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Temmuz 2017 tarihinde saat 16 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İş dünyasına hedef eğitimi haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:06
 • Guneş
  07:53
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:06
Sayfa Başı