Ege Haberleri

  İş dünyası

  Hürriyet Haber
  19.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Truva’nın yenisi 10 kiloluk zeytin

  YAŞAR Birleşik Pazarlama-Birser tarafından Türkiye geneline pazarlanan Truva Ürün Ailesi, giderek büyüyor. ‘‘Sofranızdaki Sağlıklı Lezzet’’ sloganı ile yoluna devam eden Truva, toplu tüketim yerleri için 10 kiloluk siyah zeytini piyasaya sundu. Truva'nın siyah zeytini süper, iri, orta ve normal olmak üzere 4 boyuyla, tüketicilerinden büyük ilgi gördü.

  KİPA Çiğli’de ünlü marka sürprizleri

  KİPA Çiğli Alışveriş Merkezi, yeni yıla indirim kampanyaları ve süprizlerle giriyor. Joker ve Maxitoys da her 25 milyon ve üzerindeki alışverişlere hediye çekleri sunarken, Benetton yüzde 10-15, Polo Garage yüzde 50'ye varan indirimlere başladı. Beymen Club ise her alışverişe, bir hediye kampanyasıyla ilgili yeni yıl armağanları sunuyor.

  Corners Office büyük düşünüyor

  EGE'nin kırtasiye devi Corners Office Store, Marmara Bölgesi'ne açılma kararı aldı. Ocak içinde İstanbul'daki ilk mağazalarının hizmete gireceğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aydar, ‘‘Ege'de 10 şubeye ulaştık. Ama yeni yılda Ege'de 30 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Marmara Bölgesi'nde de atağa geçeceğiz. Hedefimiz, emin adımlarla giderek büyümek ve yayılmak’’ diye konuştu.

  Polinas’tan yılda 150 ton açma şeridi

  MANİSA Organize Sanayi Bölgesi'ndeki faaliyet gösteren Polinas Plastik Sanayi ve Ticaret, yılda 150 ton açma şeridi (tear tape) üretiyor. Bisküvi, sigara, ciklet, çikolata, video kaset gibi çeşitli ürünlerin ambalajında kullanılan açma şeritlerinin kullanımının giderek yaygınlaştığını belirten Satış ve Pazarlama Müdürü Saadettin Korkut, ‘‘Açma şeritleri, ambalajların açılmasını kolaylaştırıyor. Bu yüzden talep hızla artıyor’’ dedi.

  Altınbaş’ın 2001 modelleri hazır

  ALTINBAŞ, 2001 koleksiyonunu Alsancak Naim Yelkenci Mağazası'nda sunuyor. Altının çekiciliği ile pırlantanın zerafetini birleştiren Altınbaş, yılın son günlerini unutulmaz kılmak isteyenlere tek taş yüzüklerden alyanslara, şık küpelerden kolyelere kadar her zevke uygun ve farklı tasarımlar sunuyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı