Ege Haberleri

EGE

  İş dünyası

  Hürriyet Haber
  21.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BTM'ye İEF morali

  SU ve ısı yalıtımında çevreci çözümler sunan BTM, Uluslararası İzmir Fuarı'nda, yeni ticari bağlantılar yaptı. Yalıtım sektöründe çağır açan yeni ürünler ve sıra dışı standlarla dikkat çektiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez, ‘‘Beş kıtada kalite bayrağımızı dalgalandırarak her yıl yeni ülke ve pazarlara açılıyoruz. Bu yılki İzmir Fuarı'nda da uluslararası kuruluşlarla yaptığımız görüşmeler çok olumluydu. Önümüzdeki aylardan itibaren, İEF'nin sonuçlarını ihracatımızı arttırarak alacağız’’ dedi.

  Yaşar 55 yaşında

  İZMİR'in en büyük holdinglerinden biri olan ve Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında, 11 şirketi bulunan Yaşar Topluluğu, 55'inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Yaşar, başarının sırrının bilim, birlik, dürüstlük, doğruluk, azim ve çalışkanlık olduğunu belirterek, ‘‘Amacımız bu başarılarımızı daha uzun yıllar sürdürmek. Pınar ve DYO’nun dünya markası yapma yolunda çalışmalarını kararlılıkla sürdürmeyi hedefliyoruz’’ dedi.

  BMC, fuara gidiyor

  BMC, dünyanın en büyük otomotiv fuarlarından biri olan ve 23-30 Eylül tarihleri arasında Frankfurt'ta gerçekleştirilen IAA'ya katılıyor. Fuarda, profesyonel serisine ait damper üst yapılı PRO 832 LDB, kapalı kasa PRO 622 LHX, PRO 832 çekici tekerlekli taktik aracı BMC 200 (4 x 4) ile katılma kararı alan BMC, yurt dışı bağlantılarını daha da geliştirmeyi hedefliyor.

  Petrofer 2001'e hazırlanıyor

  ENDÜSTRİYEL yağlar konusunda dünya markası olma yolunda ilerleyen Petrofer, yeni kadro ve ekiplerle pazarlama atağına geçti. Bu yıl satışlarının yüzde 100 arttığına işaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Taşkın, ‘‘Pazarlama bölümümüzde yeni bir örgütlenme gerçekleştidik ve stratejik planmama yaptık. 2001 yılına da iddialı giriyoruz’’ dedi.

  CMS Auto'da

  CMS, otomotiv yan sanayi ve servis sektöründe dünyanın en büyük organizasyonu olan Auto Mechanika 2000'e katıldı. 6 - 10 Eylül tarihleri arasında Franfurt'ta gerçekleştirilen organizasyona, 64 ülkeden 3 bin 909 firma katıldı. CMS jantları, dünya standartlarındaki kalitesi, estetiği ve özgün tasarımlarıyla ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. CMS yöneticileri, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ithalatçı firmalarla da ihracatı artıracak ikili görüşmeler yaptı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı