Ege Haberleri

  İş dünyası

  Hürriyet Haber
  14.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Pınar Kido’dan çocuk peyniri

  PINAR, yeni ürünü Kido Mini Peynir'i piyasaya sundu. 2 Kido Mini Peynir'in, 1 bardak süte eşdeğer kalsiyum ve proteinle çocuk gelişiminde önemli bir bir özelliğe sahip olduğu belirtildi. Kolayca açılan, ele bulaşmayan ve şekli bozulmayan Kido Mini Peynir, TSE tarafından düzenlenen yarışmada, ‘‘Altın Ambalaj Ödülü’’ aldı.

  EGEMER’denher boyutta mermer

  EGEMER Yapı Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Avşar, döküm mermerden ürettikleri küvet, duş tekneleri, mutfak tezgahları, banyo lavabolarına ilginin her geçen gün arttığını söyledi. Döküm mermerin dayanıklığının yanısıra hijyenik olduğuna da dikkati çeken Avşar, ‘‘Değişik renk ve desenlerde, istenilen boyutta döküm mermer üretiyoruz’’ dedi.

  EGS çalışanına her ay market kuponu

  EGS Market, EGS Grubu şirketleri ve EGS Holding'in ortağı olduğu şirketlerin personeline yönelik bir uygulma başlatıyor. Çalışanlara aylık ücretlerinin belli bir yüzdesi oranında her ay alışveriş kuponları vereceklerini belirten Genel Müdür Fatih Cenikli, ‘‘EGS alışveriş kuponlarıyla çalışanlarımıza gıdadan giyime, kitaptan mobilyaya kadar pek çok ürünü uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyoruz’’ dedi.

  TEBA’nın hedefi 10 milyar

  TEBA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Baygan, yıllık cirolarının 500 milyon dolar olduğunu belirtti, ‘‘Dünyadaki hızlı değişime ayak uyduruyoruz. Hedefimiz, 2020'de ciromuzu 10 milyar dolara çıkarmak ve ilk 500'de yeralmak. Bu hedefe ulaşmak için klasik metodlarımızı da devre dışı bırakacağız’’ diye konuştu.

  Algida’dan neşeli bir kampanya

  ALGIDA 14 Ekim'e kadar sürecek kampanya başlattı. Bu süre içinde Süper Cornetto alıp kapakçık getirenler ücretsiz Algida Max'a sahip olma şansı yakalıyor. 4 mevsim ve zengin çeşitleriyle dondurma severlere farklı lezzetler tattıran Algida, renkli kampanyaları sürdürecek.

  Gürel Topluluğu yatırıma hazır

  TÜTÜN, gıda, çimento, yapı malzemeleri, otomotiv ve sağlık alanında 22 şirketiyle Ege ve ülke ekonomisindeki ağırlığını artıran Gürel Topluluğu, önemli yatırımlara hazırlanıyor. Yönetim Kurulu Başkanı İstemi Gürel, ‘‘Hedeflediğimiz planlar doğrultusunda, yabancı kuruluşlarla başlattığımız temaslarda olumlu sonuçlar aldık. Önce tütün sektöründen başlayacağız, sonra diğer yatırımlara devam edeceğiz’’ dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı