Ege Haberleri

  İş Dünyası

  Hürriyet Haber
  04.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  EGS Mavişehir’e Hotiç de geldi

  ÜNLÜ ayakkabı markası Hotiç, İzmir'deki ikinci mağazasını EGS Park Mavişehir Moda ve Alışveriş Merkezi'nde açtı. İstanbul ve Ankara'daki büyük alışveriş merkezlerinde şubesi bulunan Hotiç, moda renklerdeki ayakkabı ve çanta koleksiyonunu sergiliyor.

  Koç yöneticileri 2 konuk ağırladı

  İZMİR'deki Koç Topluluğu şirketlerinin üst düzey yöneticilerinden oluşan İZKOL üyeleri, Cumba Restoran'da buluştu. İletişim ve dayanışma amacıyla kurulan İZKOL'un konukları ise Kalder İzmir Şube Başkanı Alptekin Aydın ile CMS Genel Müdürü Şener Muter oldu.

  Pizza Pizza’dan depremzedelere

  PİZZA Pizza Yönetim Kurulu, İzmit'teki çadırkentleri ziyaret ederek, depremzedelere pizza ikram etti, maddi yardımda bulundu. Deprem felaketinin hemen ardından bölgeye yiyecek ve içecek gönderdiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Abbas Türker, ‘‘Yardımlarımız sürecek’’ dedi.

  Petrofer’in amacı kitlelere ulaşmak

  PETROFER Endüstriyel Yağlar, eğitim seminerlerini sürdürüyor. Son seminerin büyük ilgi gördüğünü söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Taşkın, ‘‘Isı transfer yağları konusunda mevcut ve potansiyel kitlelere ulaşmayı ve hizmeti daha fazla kişiye sunmayı amaçlıyoruz’’ dedi.

  Yunanistan’da Mopak Standı

  ATİNA'da 20 - 21 Nisan'da yapılan Türk - Yunan İşadamları Kongresi'nde oluşturulan Barış ve Dostluk Standı'nda Mopak da yerini aldı. Yunanistan Dışişleri Bakanı Yorgo Papandreu, Mopak'ın standını gezerek, Türk kağıt sektörü hakkında bilgi aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Molay, ‘‘Barışın sürekliliğin sağlanması için elimizden geleni yapacağız’’ dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı