Ege Haberleri

EGE

  İş Dünyası

  Hürriyet Haber
  22.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 22.02.2000 - 00:01

  Oruçoğlu’ndan 2000 için özel

  ORUÇOĞLU Yağ Sanayi, yeni bin yıla ürünlerinde ambalaj değişikliği yaparak girdi. Logosu ve sloganını da değiştiren Oruçoğlu, ayçiçek, mısırözü ve zeytinyağından oluşan ürünlerin yeni ambalajlarında, sıcak ve canlı renklerle, modern tasarımlar kullandı. Firma ayçiçek yağlarında da sloganını, ‘‘Doğal Ayçiçek Yağı'' olarak değiştirdi.

  Küçülen taksitli Konfor kampanyası

  OTURMA grubu, ortopedik yatak ve ev tekstilinin önde gelen markası Konfor, ‘‘küçülen taksitler'' kampanyasıyla sektöre hareket getirdi. Uygulamada uygun taksitlerle başlayan ödemeler her ay azalıyor. Peşin fiyatına 10 taksitle sunulan Konfor'lar için herhangi bir ön ödeme, ara ödeme olmaması kampanyayı cazip hale getiriyor.

  ÖZBA Tekstil'in yeni mağazaları

  ÖZBA Tekstil, Çankaya'daki yeni yerini geçtiğimiz günlerde hizmete açtı. Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Peköz, ‘‘Yurtdışı ağırlıklı çalışıyorduk, iç piyasada etkin olmak istiyoruz. Çankaya'daki 300 metrekarelik mağazamızda 500'e yakın çocuk, bayan ve erkek dış giyim ürünleri var. Hedefimiz Bursa, Bakırköy Çarşı başta olmak üzere Türkiye çapında mağaza açmak'' dedi.

  Alkan Ev Giyim'e 3 ülkeden teklif

  GÜNLÜK 300 koltuk takımı, 950 çekyat üretim kapasitesine sahip Alkan Ev Giyim, 2000 yılından itibaren Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Kuzey Afrika, Orta Asya ve eski doğu bloğu ülkelerine ihracata hız verdi. Genel Müdür Okan Eralkan, mobilya pazarında isim yapmış İsrail, İtalya ve Japonya'dan teklif aldıklarını bildirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı