Ege Haberleri

  İş Dünyası

  Hürriyet Haber
  15.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BTM’den çevreci ürün tanıtımı

  BİTÜMLÜ Tecrit Maddeleri A.Ş.'nin son tanıtım semineri Muğla Grand Brothers Oteli'nde yapıldı. Mimar ve inşaat mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği seminerde, BTM'nin çevreci ürünleri tanıtıldı. İzmir Bölge Müdürü Burak Meto, Pazarlama Müdürü Ali Eryiğit ve Teknik Müdür Kemal Gel'in katıldığı toplantıda, deprem sonrasında Adapazarı, Yalova, İzmit ve İstanbul'da yapılan araştırma sonuçları irdelendi.

  Bisan yeni yılda yeni hedeflerle

  BİSAN Şirketler Topluluğu, 2000'e yeni pazarlama stratejileriyle girdi. ‘‘Hedef 2000'' adlı yeni bir pazarlama sistemi kurduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ali Yıldırım, ‘‘Uzman 400 yetkili satıcı ile Türkiye pazarında daha etkin olmayı amaçlıyoruz. Tüketicimize Bisan show-roomlarla ulaşacağız. Ayrıca bugüne kadar imal edilmiş iki tekerlekli araç pazarını yeniden oluşturacağız'' dedi.

  Troy Pilsner’in millenyum paketi

  BİRA sektöründe yeniliğin temsilcisi olan Troy Pilsner, 2000'in birasıyla bardağını piyasaya sundu. 5 şişe Troy Pilsner bira ile 1 Troy 2000 bardağından oluşan paketler ilgi gördü. Yurtdışında özel yaptırılan bardaklara, yeterli soğuklukta Troy Pilsener konulunca, beyaz renkteki ‘‘Millennium 2000'' yazısı kırmızıya dönüşüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı