İş Bankası'na ödül

Hürriyet Haber
07 Temmuz 2012 - 13:36Son Güncelleme : 07 Temmuz 2012 - 13:36

Dünyanın önemli ekonomi yayınlarından Euromoney, Türkiye İş Bankası’nı “Türkiye’nin En İyi Bankası” seçti.

İş Bankası, ödülünü 5 Temmuz’da Londra’da düzenlenen törenle aldı. Ödül törenine katılan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Türkiye’nin en büyük bankası olarak aynı zamanda Türkiye’nin en iyi bankası seçilmekten mutluluk duyduklarını belirterek “Anlayışımıza göre büyük olmak bizim için sadece ekonomik büyüklük değildir. Büyük olmak aynı zamanda müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve diğer muhataplarımıza değer katan kurum olabilmektir” dedi.

Adnan Bali, İş Bankası olarak paydaşlarının tümüne karşı hassasiyet gösterdiklerini hatırlatarak, “Euromoney tarafından Türkiye’nin en iyi bankası seçilmemizin temelinde de bu hassasiyetimizi iş yapış biçimimize yansıtmamız olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Global olarak bankacılık sektöründe başarıyı ödüllendiren ilk yayın olan Euromoney’nin gerçekleştirdiği törene dünyanın en önemli bankalarından yaklaşık 500 banka yöneticisi katıldı.

İş Bankası ayrıca The Banker Dergisi’nin açıkladığı dünyanın en büyük 1000 bankası listesine en üst sırada giren Türk Bankası oldu.  İş Bankası The Banker’ın Top 1000 Listesi’nde 115. sırada yer aldı.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı