« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İş aşçıda bitiyor

MAÇTA skor ne olursa olsun Hasan Doğan Futbol Sezonu’nun özlemini duyduğumuz ve geçen yıl çok az maçta yaşanan atmosferle başlaması, bence her şeyin başında geliyordu.

Rüştü REÇBER
SON GÜNCELLEME

Heyecanın tekrar geri döndüğü, coşkulu taraftarın yeniden tribünlerde boy gösterdiği bir ortam, çok güzel bir tablo oluşturdu.
Altını çizerek söyleyelim, transfer sezonunu takımlarımız önemli işler yaparak geçirdi ve geçirmeye devam ediyor. Bu süreçte büyük bir çaba sarf eden, başkan ile yöneticiler ayrı bir alkışı hak ediyor. Tabii ki Fenerbahçe başkanı ve yönetimi de, Türk futboluna heyecanın yeniden kazandırılması adına değiştirdiği transfer politikasından dolayı, bu alkışı en fazla hak edenlerden...

OFANSİF ZAAF

Eskişehirspor maçı için söyleyeceklerimiz ise aslında yukarıdaki düşüncelerimden sonra ikinci planda kaldı. 90 dakika öncesi soru şuydu; Gökhan’sız, Caner’siz, Mehmet Topal’sız ve morali bozuk bir Fenerbahçe, başlangıç için zor olan bir maçta ne yapacaktı? Dün akşam detayıyla gördük. Bu sıcakta iştahlı, coşkulu ve hareketli oyun oynama istekleri üst seviyedeydi.
Oyun anlayışı içerisinde Fenerbahçe, kanatları ön plana çıkararak hareket etmeye çalıştı. Bu taktikteki en önemli etken ise, ortadaki iki defans ve iki ön liberodan birinin tam anlamıyla ofansif orta saha görünümünü veremeyişiydi.

FIRSAT VERMEDİ

Fenerbahçe orta sahadaki sıkıntıyı dün gecenin en iyilerinden Diego’nun, hem kanat hem de orta alanda tek başına gösterdiği çabayla aşmayı başardı.
F.Bahçe’nin eksiği yok mu? Var. Hocanın gelen oyuncuları nasıl kullanacağı çok önemli. Bu maç F.Bahçe için ölçü değildir. Fakat ilk maçlar her zaman için zor geçer.

DIEGO RIBAS

Şener, Moussa Sow, Abdoulaye Ba ve Diego Ribas çok iyiydi. Ama 4’ü arasından Diego en fazla göze batan isim oldu.

1 AYDA HAZIR

Dünkü F.Bahçe bu potansiyeli ile 5 ve 6. haftada istenilen seviyeye gelecektir. Tabii işler, aşçının yemeği nasıl yapacağına da bağlı...

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz