İSTANBUL HABERLERİ

İş Adamı Kerem Göğüş, Arnavutluk’ta Görüşmelere Katıldı

IHA
18.05.2015 - 09:36Son Güncelleme :
IHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Arnavutluk’a gerçekleştirdiği resmi ziyarete eşlik eden heyette Göğüş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş de yer aldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Arnavutluk ziyaretinde Arnavutluk Cumhurbaşkanı Buyar Nişani, bakanlar ve iş adamlarının katılımlarıyla gerçekleşen görüşmelere Göğüş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş de katıldı.
"İNŞAAT VE ENERJİ DE ÇIKABİLECEK FIRSATI DEĞERLENDİRİRİZ"
Kerem Göğüş, Arnavutluk ziyaretinin iki ülke arasındaki ticari işbirliklerinin artması yönünde ciddi bir girişim olduğunun altını çizdi. Göğüş, Arnavutluk ziyaretinde Arnavutluğun sınır ülkesi olmamasına rağmen komşu ülke gibi gördüklerini ve inşaat, enerji yatırımları ile yakından ilgilendiklerini kaydederek varolan potansiyel ile ilgilendiklerini ve çıkabilecek bir fırsatı değerlendirebileceklerini belirtti.
"CUMHURBAŞKANIMIZIN DESTEĞİ İŞ ADAMLARI İÇİN BÜYÜK FIRSATTIR"
Göğüş, "Dış yatırımlarda da devletimizin desteğini hissediyoruz ayrıca Türk iş dünyası olarak son yıllarda gittiğimiz ülkelerde gördüğümüz ilgi ve güven çok yüksek. Ziyeret kapsamında Cumhurbaşkanımızın bir yerde tıkanma varsa bu tıkanmayı gidermektir. Bunun için pratik olacağız. Eğer bu konuda pratik olmazsak neticeye varamayız şeklindeki açıklamaları ve iş adamlarının önündeki engellerin kaldırılması ve yatırımların hızlı devam etmesi konusunda Cumhurbaşkanları olarak her türlü desteği vereceklerini söylemeleri iş adamları için büyük bir fırsattır dedi. Kerem Göğüş ayrıca ülkemizin ihracat ve yurt dışı yatırım rakamlarını artırmak biz iş adamlarına düşen bir sorumluluktur dedi.
TÜRKİYE ARNAVUTLUK İŞ FORUMU’NA DA KATILDI
Göğüş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş, ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Arnavutluk Cumhurbaşkanı Buyar Nişani’nin yanı sıra Ahmet Çalık, Nihat Özdemir gibi iş dünyasından isimlerin de yer aldığı Türkiye Arnavutluk İş Forumu’na da katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden İş Adamı Kerem Göğüş, Arnavutluk’ta Görüşmelere Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Mayıs 2015 tarihinde saat 09 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İş Adamı Kerem Göğüş, Arnavutluk’ta Görüşmelere Katıldı haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

19 Eylül 2019, Perşembe
 • İmsak
  05:15
 • Güneş
  06:41
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  16:31
 • Akşam
  19:15
 • Yatsı
  20:36
Sayfa Başı