ADIYAMAN HABERLERİ

İş Adamı Akcan’dan, 1 Kasım Seçimleri Açıklaması

IHA
28.10.2015 - 11:07Son Güncelleme :

Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Müteahitlik Yapan İş Adamı Adnan Akcan'dan, 1 Kasım Seçim Açıklaması

IHA

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde müteahhitlik yapan İş Adamı Adnan Akcan, 1 Kasım’da yapılacak seçimin sonuçlarının hayırlı olmasını diledi.
İş Adamı Akcan seçimlerle alakalı olarak yaptığı basın açıklamasında seçimin şimdiden hayırlı olmasını dilediğini ifade etti. Ülkenin 4 gün sonra yeniden sandık başına gideceğini hatırlatan Akcan, "7 Haziran seçimlerinden 146 gün sonra yeniden seçim yapılacak. Bu seçimlerde milletimiz sandık vasıtasıyla iradesini bir kez daha ortaya koyacak. Milletin meclis aritmetiğine yapacağı müdahale ile daha büyük, daha güçlü, daha müreffeh, daha kudretli Türkiye inşası yolunda, iki seçim arasında geçen mola süresini telafi edecek bir irade ortaya koyacağına inanıyorum. Siyaset millete yük olmak için değil milletin yükünü almak için yapılır. Siyaset muhalefete konuşlanıp konuşmak için değil milletin hizmetine koşmak için yapılır. Siyaset kapı kapatmak için değil milletin önüne yeni fırsat kapıları açmak için yapılır. Siyaset mazeret üretmek için değil marifet göstermek için yapılır. Siyaset düğüm atmak için değil problem çözmek için yapılır.1 Kasım seçimleri yapmak isteyenle yıkmak isteyen arasında milletimizin bir tercih yapacağı seçim olacak. 7 Haziran seçimlerinden bu yana geçen süreçte yaşananlar ortada. Türkiye’yi bu manzaraya mahkûm edenler de ortada. Ben eminim ki, milletimiz 1 Kasım’da istikrar sürsün Türkiye büyüsün diyerek oyunu kullanacak ve ülkemizin yükselişi devam edecektir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden İş Adamı Akcan’dan, 1 Kasım Seçimleri Açıklaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İş Adamı Akcan’dan, 1 Kasım Seçimleri Açıklaması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı