Ege Haberleri

EGE

  İrfan Etiket Gözde’ye emanet

  Elif DEMİRCİ, (DHA)
  30.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİRLİ işadamı İrfan Keskin, etiket şirketinin pazarlama bölümünü 27 yaşındaki Gözde Keskin’e emanet etti, şirketin cirosu 4 milyon liradan 9 milyona çıktı.

  Menderes’te 6 bin metrekarelik alanda kurulu fabrikada yılda 3 milyon metrekarelik etiket basılıyor.  Gıda, içecek, kimyasal, kozmetik, ilaç gibi hemen tüm sektörlere baskılı, baskısız kendinden yapışkanlı etiketler üreten şirketin 600 firmalık portföyünde Ülker, Pınar Su, Viking, Erkul Kozmetik, Linde Gaz, JTI, Glaxo, Pfizer, Eker Süt, Sakıpağa gibi önde gelen isimleri yer alıyor.

  Koç Üniversitesi’nde aldığı işletme eğitiminden sonra Dokuz Eylül Üniversitesi’nde pazarlama üzerine yüksek lisans yapan Gözde Keskin, Fas, Tunus, İran ve Ürdün gibi ülkelere ihracat yaptıklarını belirterek, yeni pazarlar hedeflediklerini aktardı.

  ÖDÜLLERİ TOPLADI

  İrfan Etiket, İstanbul’da Etiket Sanayicileri Derneği’nin düzenlediği Etiket Baskı Yarışması’ndan da üç ödülle döndü. Ocak ayında gerçekleştirilen yarışmada yaldız baskı kategorisinde, “Şirince Vinova” etiketi ile birincilik, “Metin Kakaolu Kürek Helva” etiketi ile ikincilik ödülü alan firma, 2011 kombine baskılar kategorisinde de “Sen Liquid Handwash” etiketi ile birinci oldu.


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı