Teknoloji Haberleri

  iPhone'larda şarj kabusu: iOS 10.3.2 güncellemesine dikkat!

  Hürriyet Haber
  26.05.2017 - 11:51 | Son Güncelleme:

  iOS 10.3.2 güncellemesi ile birlikte ciddi anlamda bir batarya sorunu yaşadığını dile getiren kullanıcılar, teknoloji devi Apple'ı şikayet yağmuruna tutuyor.

  Apple, iOS kullanıcıları için iOS 10.3.2 güncellemesini geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcıların karşısına önemli iyileştirmelerle gelen Apple, ne yazık ki yaptığı iyileştirmeler burnundan geldi!

  Yayınlanan güncelleme ile birlikte iOS destekli cihazların güvenliğini arttıracak önemli iyileştirmeler ile gelen Apple, yaptığı iyileştirmeleri geride bırakacak bir sorun ile karşı karşıya.

  iOS 10.3.2 güncellemesini yükleyen iPhone ve iPad kullanıcıları hızlı bir şekilde bataryanın boşalması yaşamakta. Birçok kullanıcı, bu yüzden Apple'ı şikayet yağmuruna tutuyor.

  Bir iPhone 6 kullanıcısının şikayetine göre, güncellemeden sonra telefonunun bataryasının yüzde yüz dolduğunda şarjdan çıkarttığından yaklaşık 10 dakika sonra şarj oranında yüzde 10 ila yüzde 20'lik bir düşüşün yaşandığını vurgulamakta.

  Birçok kullanıcının başına gelen bu sorun, iOS 10.3.2 güncellemesinden sonra yaşadığını dile getiriliyor. İlerleyen güncellemelerle bu sorunu ortadan kaldırmayı hedefleyen Apple, yeni yayımlayacağı güncelleme ile pil sorununa çözüm bulacağını tüm kullanıcılarına bildirdi. Bakalım Apple sözünde durabilecek mi? (shiftdelete)

  iPhone 8 cepleri fena yakacak Sebebi ise...
  iPhone 8 cepleri fena yakacak! Sebebi ise...
  iPhone'larda korkutan güvenlik tehlikesi!
  iOS 11 nasıl görünüyor? İşte ilk konsept görüntüler
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı