Teknoloji Haberleri

  iPhone için Whatsapp'a önemli güncelleme

  Hürriyet Haber
  01.05.2017 - 08:26 | Son Güncelleme:

  Mobil cihazlarımızın olmazsa olmazlarından birisi olan Whatsapp, güncellendi! Bakalım bu güncelleme ile Whatsapp deneyimimizde nasıl değişiklikler bizi bekliyor?

  Mobil uygulama denilince akıllara gelen ilk uygulamalardan birisi olan Whatsapp, iOS için güncellendi. Uygulamayı 2.17.21 sürümüne yükselten güncellemenin boyutu 128 MB.

  Gelen yeniliklerden belki de en önemlisi artık Siri'den Whatsapp mesajlarınızı okumanızı isteyebiliyor olmanız. iOS 10.3 ve daha güncel iOS sürümlerinde çalışan bu yenilik, Siri'nin kullanımını da arttıracak gibi gözüküyor.

  Gelen yeniliklerden bir diğeri ise aramalar kısmındaki tasarımsal değişiklikleri içeriyor. Çok basit bir görünüme sahip olan aramalar sekmesi, kullanıcılar tarafından gelen istekler üzerine daha modern ve görsellere sahip bir şekilde güncellenmiş.

  iPhone için Whatsappa önemli güncelleme

  Diğer yenilikler ise güncellemelerim ekranındaki toplu yönlendirme,silme seçeneğinin kullanılabiliyor olması ve Farsça dil desteğinin artık Whatsapp için kullanılabiliyor olması.

  shiftdelete'in haberine göre eğer Whatsapp'ı hala güncellemediyseniz, App Store'un güncellemeler sekmesinden güncelleştirmeyi kurup, deneyimleyebilirsiniz.

  1 Mayısta internette yeni dönem başlıyor
  1 Mayıs'ta internette yeni dönem başlıyor!
  ABD'den Rus hacker'a çok ağır ceza!
  Samsung'un yeni canavarı Galaxy Note 8 gerçekten geliyor!
  Etiketler: telefon , iphone
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı