Teknoloji Haberleri

  iPhone için kendini 1 saniyede onaran koruyucu

  Hürriyet Haber
  27.10.2015 - 09:48 | Son Güncelleme:

  Yeni iPhone’lar için üretilen bu yeni ekran koruyucusu, çizikleri göz açıp kapayıncaya kadar onarabiliyor.

  Üzerindeki çizikleri kendi kendine onaran kılıflarıyla tanınan Innerexile'ın yeni ekran koruyucusu, eskisinden de hızlı. Firmanın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için sunduğu ekran filmleri, üzerindeki derin olmayan çizikleri 1 saniyede kapatıyor.

  Çizikler 1 saniyede kapandığından bu anı görebilmek için gele dikkatle izlemeniz gerekiyor. Koruyucu, şu şekilde çalışıyor: Filmin üzerinde bulunan, yapışkan bir sıvıdan oluşan mikrokapsüller, yüzey hasar gördüğünde boşlukları dolduruyor. Böylece yüzeyin üzerindeki çizikler hızla kapanmış oluyor.

  iPhone ekranlarını amortisörler koruyacakiPhone ekranlarını amortisörler koruyacak

  Innerexile'ın yeni 0,2 mm kalınlığındaki ekran koruyucuları, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için sunuluyor. Koruyucular, 2kg'a kadar pirinç fırça darbelerine dayanabildiği için önceki sürümünden iki kat daha güçlü. Ürün, LG G Flex 2'nin arka kapağına göreyse en az dört kat daha dayanıklı.

  iPhone 6S'e yönelik ekran koruyucusu, Amazon'da 23,99 dolara satılıyor. iPhone 6S Plus'a özel koruyucu için bundan iki dolar fazlasını ödemeniz gerekiyor. Koruyucular, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı da destekliyor.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPHONE 6S'İ YAKINDAN GÖRÜN

  Etiketler: ekran koruyusu
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı