ADIYAMAN HABERLERİ

İpekyolu Kalkınma Ajansı destek programı tanıtıldı

DHA
28.03.2016 - 14:47Son Güncelleme :
DHA

Mahir ALAN/ADIYAMAN, (DHA)- ADIYAMAN Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından İpekyolu Kalkınma Ajansı desteklerine ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Adıyaman, Gaziantep ve Kilis illerinde faaliyet gösteren İpekyolu Kalkınma Ajansı'nın 2016 yılı Mali Destek Programı Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde tanıtıldı.Toplantıda; ‘GAP bölgesinde sanayide enerji verimliliğinin arttırılması pilot uygulamaları destekleri’ konusunda uzmanlar tarafından bilgi verildi.

İpekyolu Kalkınma Ajansı program yönetim birimi uzmanları Yusuf Cem Yaman ve Abdulmenap Ertaş tarafından yapılan sunumda; programın içeriği, proje hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar ve mali kaynaklar konuları hakkında bilgiler verildi.

Uzmanlardan Abdulmenap Ertaş, Proje ile GAP bölgesinde rebati artırmayı amaçladıklarını ve yenilenebilir enerjinin daha yaygın kullanımının hedeflendiğini söyledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden İpekyolu Kalkınma Ajansı destek programı tanıtıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 14 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İpekyolu Kalkınma Ajansı destek programı tanıtıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı