« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İpek WTA'ya manşet oldu

Tenisteki gururumuz İpek Şenoğlu, Harper's Bazaar dergisine verdiği özel röportajla WTA'nın internet sitesine kapak oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teniste yetiştirdiğimiz en ünlü kadın raket olan, çiftlerde ve teklerde önemli şampiyonlukları bulunan İpek Şenoğlu, WTA'nın internet sitesinde manşetlere çıktı.

WTA Tenis sezonunun bitişine denk gelen İstanbul Cup'ta, tenisseverlerin İstanbul'un tarihi güzellikleriyle birlikte ünlü tenisçileri izlediği yer alan haberde; İpek Şenoğlu'nun da bu turnuvanın yüzü olduğu da yer aldı.

Haberde ayrıca bir Grand Slam Turnuvası'nda oynayan ilk Türk olan İpek Şenoğlu'nun yazdığı yazılar, hazırladığı blog sayfası, dünyaca ünlü Harper's Bazaar dergisine verdiği röportaj ve özel pozlarıyla İstanbul Cup'ın tanıtımını çok iyi yaptığı da yer aldı.

Harper's Bazaar'a verdiği röportaj ile ilgili açıklamalarda bulunan İpek Şenoğlu "Harper's Bazaar'ın Türk versiyonu bana röportaj teklif ettiğinde hemen kabul ettim. Bu röportajlardan sadece Serana Williams ile Amerika versiyonu, ve Vera Zvonareva ile Rus versiyonu için yapmışlardı. Dünyanın en önemli dergilerinden biri olduğu için, her şeyin profesyonel olacağını biliyordum. Profesyonellerle çalışmak gerçekten büyük bir onur benim için. Onların hayatlarını da yakından görmüş oldum. " şeklinde konuştu.

İpek WTAya manşet oldu


Bunları da Beğenebilirsiniz