« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İpek sahaya çıkıyor

Teniste İtalya'nın bayanlar kategorisinde düzenlediği en önemli turnuvalardan biri olan “Rome WTA Tour” turnuvası bugün başlarken, Türk tenisçi İpek Şenoğlu çiftler kategorisinde, 1. tur müsabakası için bugün sahaya çıkacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İtalya'nın Başkenti Roma'daki “Foro Italico” bölgesinde yer alan toprak kortlarda düzenlenen ve toplam 2 milyon dolar ödüllü turnuvada mücadele edecek raketlerin eşleşmeleri belli olurken, ilk 8 seribaşı isim birinci turu maç yapmadan (bye) geçecek.

Tekler kategorisinin belli olan eşleşmelerine göre, ABDli Williams kardeşlerin, bir yarı final eşleşmesinde karşı karşıya gelme olasılığı var.

Turnuvaya Türkiye'den milli sporcu İpek Şenoğlu çiftler kategorisinde Belaruslu partneri Tatiana Poutchek ile birlikte mücadele edecek. Şenoğlu-Poutchek çifti, bugün birinci turda Avusturyalı Alicia Molik ile Güney Afrika Cumhuriyeti'nden Chanelle Scheepers çiftiyle karşılaşacak.

Şenoğlu ve Poutchek çifti bu turu geçmesi durumunda, ilk turu maç yapmadan geçen turnuvanın çiftler kategorisinin 2 numaralı seribaşları İspanyol Nuria Vives Llagostera ve Jose Maria Martinez çiftiyle eşleşecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler