Dünya Haberleri

  İntikam için seks bombası yaptı

  Hürriyet Haber
  09.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Amerikalı bir âşık kendisini terk eden sevgilisinden intikam almak için pilli seks oyuncağının içine patlayıcı koydu. Öfkeli âşık ihbar üzerine yakalandı, bomba imha edildi.

  Noel hediyesi

  Minnesota Eyaleti’nde yaşayan Terry Allen Lester adlı adam, kendisini terk eden sevgilisinden ilginç bir yolla intikam almak istedi. 37 yaşındaki Terry, eski sevgilisine üzerinde “Noel hediyesi” ibareli paketin içinde patlayıcı madde yerleştirdiği bir seks oyuncağı vermeyi planladı. Terry, çalıştırıldığında patlamak üzere tasarladığı pilli seks oyuncağıyla eski sevgilisini yaralayacaktı. Ancak planı gerçekleşmedi. Lester, birlikte kaldığı kadınlardan birine “seks bombasından” bahsetti.

  10 yıl hapis

  Terry Allen Lester’ın eşyalarını bırakıp evden ayrılmasından sonra geçen hafta kadınlardan biri korkarak polisi aramasıyla “seks bombası” bulundu. Olay yerine gelen bomba imha ekipleri seks aletini etkisiz hale getirdi, öfkeli âşık Lester de gözaltına alındı. Kendisini terk eden sevgilisinden intikam almak istediğini söyleyen Terry Allen Lester, suçlu bulunursa 10 yıla kadar hapis ve para cezasına çarptırılacak.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı