Gündem Haberleri

GÜNDEM

  ‘İntihar nedenimi Hakan'a sorun’

  Hürriyet Haber
  23 Kasım 2001 - 01:57Son Güncelleme : 23 Kasım 2001 - 01:57

  Babasına ait tabancayla intihar eden 16 yaşındaki İlknur Musluoğlu, geriye ‘‘Tek suçum sevmekti. İntihar nedenimi Hakan'a sorun, o bilir’’ diye mektup bıraktı.

  Maltepe'deki özel Marmara Koleji 9-D sınıfı öğrencisi olan İlknur Musluoğlu (16), önceki gece saat 21.00'de Göztepe'deki evlerinde odasına çekildi. Müteahhit babası Semih Musluoğlu'na ait Smith Wesson marka ruhsatlı tabancayı da yanına alan genç kız, bir intihar mektubu yazdıktan sonra başına dayadığı tabancayı ateşledi. İlk kurşunun kafasını sıyırması üzerine, tabancanın tetiğini ikinci kez çekti. Silah sesi üzerine odaya giren anne baba, kızlarını kanlar içinde buldular.

  Odada İlknur’un veda mektubu da vardı. Genç kızın ‘‘Tek suçum sevmekti. Sevin ama bağlanmayın. İntihar nedenimi Hakan'a sorun, o bilir’’ diye yazması üzerine polis, mektupta adı geçen Hakan'ı aramaya başladı. Arkadaşları, İlknur Musluoğlu'nun kendilerine, ‘‘Hakan beni başka bir kızla aldatıyor. En kötü günlerimizi yaşıyoruz’’ dediğini anlattılar. Ailesi ise kızlarının Hakan yüzünden intihar ettiği iddiasını yalanladı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı