Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İntihar etmek istedeği çatıdan balkona düştü

  Cem ULUCAN/AYDIN, (DHA)
  08 Ağustos 2012 - 19:00Son Güncelleme : 08 Ağustos 2012 - 20:15

  Aydın’da, intihar girişiminde bulunmak için çıktığı evlerinin çatısından atermitin kırılmasıyla bir alttaki balkona düşen 18 yaşındaki Baran Aksel Keskin’in bacağı kırıldı.

  Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencisi Baran Aksel Keskin, saat 14.30 sıralarında, Yağcılar Çarşısı’ndaki evlerinin bulunduğu 4 katlı apartmanın çatısına çıktı. Bir süre atermit kaplı çatıda, ayaklarını sarkıtarak oturan genci görenler, durumu polise bildirdi. Polis, üniversite öğrencisi genci çatıdan inmesi için ikna etmeye çalışırken, bir yandan da tedbir amacıyla olay yerine ambulans ve itfaiye ekibi çağırıldı. Yanına kimseyi yaklaştırmayan Keskin, telefonda kendisini ikna etmeye çalışan yakınlarına sinirlenip, bir ara ayağını yere vurmaya başladı. Tekme darbelerine dayanamayan atermit çatı kaplaması bir anda kırıldı. Neye uğradığını şaşıran Keskin, bir anda kendini alt katın balkonunda buldu. Yaklaşık 2 metre yükseklikten balkona düşen gencin sağ bacağı kırıldı. Halası, kız arkadaşı ve bir yıl önce boşandıkları öğrenilen annesi ve babasına birer intihar mektubu bıraktığı belirlenen genç, ambulansla Aydın Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

  Kırılan bacağı alçıya alınan Baran Aksel Keskin’in anne ve babasını boşanmasından sonra maddi sıkıntı çektiği ve bu nedenle kız arkadaşı ile arasının açıldığı için intihar girişiminde bulunduğu ileri sürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı