Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İntihar eden gencin duygulandıran isteği

  Ali GÜLERYÜZ/ADANA (DHA)
  17 Şubat 2006 - 00:00Son Güncelleme : 17 Şubat 2006 - 02:08

  Adana’da çalıştığı işyerinde kendisini elektrik kablosuyla asarak yaşımına son veren 24 yaşındaki Cihat Deringöl, patronuna "Bana düşen hakkı yeğenime verin. O parayla sakat olan bacağını tedavi ettirsin" diye not bıraktı.

  Güneşli Mahallesi 1 sokakta meydana gelen olayda, Olcaytu Yemekçilik Şirketi’nde çalışan ve aynı yerde kalan Cihat Deringöl, gece geç saatlerde kendisini iki kat haline getirdiği elektrik kablosuyla tavana asarak intihar etti. Sabah işyerine gelen ve Deringöl’ün cesediyle karşılaşan işyeri sahibi Sevgi Güngör polise haber verdi. Olay yerinde yapılan inceleme de Deringöl’ün, Güngör’e bıraktığı "Abla, bana düşen hakkı yeğenim Edibe Deringöl’e ver. Bu parayla sakat ayağının tedavisini yaptırsın. Yeğenimin cep telefon numarasını bırakıyorum. Onları arayıp öldüğümü haber verirsiniz. Hoşçakal" yazılı not bulundu.

  Deringöl’ün, Suudi Arabistan’da çalışan eşinin iş arkadaşı olduğunu söyleyen Sevgi Güngör ise, "7-8 gün önce bana eşimden bir emanet getirmişti. Kendisinin kalacak yeri olmadığını ve iş aradığını söyleyince burada kalmasına izin verdim. Kendisine iş bulana kadar bize yardım ediyordu" dedi. Deringöl’ün daha önce sohbet ettiği mahalleli, Deringöl’ün anne ve babasının hayatta olmadığını, yengesinin de kendisini evinde istemediğini anlattığını iddia ettiler.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı