Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İnternet'te Başkent rehberi

  Hürriyet Haber
  23 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 23 Eylül 2000 - 00:01

  Başkentliler, aradıkları adres ve telefon numaralarına, internetteki ''www.ankaraburada.com'' sitesi aracılığıyla ulaşabiliyorlar.

  Sitede Başkent'teki eğitim, alışveriş, finans, inşaat, sağlık, gıda, iletişim, kültür-sanat, turizm, ulaşım, dekorasyon, otomotiv ve emlak ile ilgili kuruluşların adres ve telefon numaraları yer alıyor.

  Kullanıcılar; siteden ajanslar, antikacılar, avizeciler, av malzemesi, avukatlar, bankalar, belediyeler, benzin istasyonları, internet kafeler, cenazeciler, çiçekçiler, dersaneler, doğalgaz ve ısıtma, düğün salonları, eczaneler, elçilikler, emlakçılar, galeriler,gazeteler, hamamlar, hastaneler, kitabevleri, konferans salonları, siyasi partiler, noterler, kargo şirketleri, sinema, tiyatro, yüzme havuzları, spor salonları, oteller, müzeler ve otobüs firmaları gibi pek çok konuda bilgi edinebiliyor.

  Siteden, semtlere göre arama da yapılabiliyor. Sanal sohbet bölümü, oyunlar ve duvar yazılarının da yer aldığı sitede, web sayfası dizaynı ve internet hakkında temel bilgiler de veriliyor.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı