İnterneti limitiniz kadar kullanın

Hürriyet Haber
02.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme: 02.03.1998 - 00:01

İnternete bağlanırken ekonomik kullanım sağlayan 0822'li hatlarda sık sık sorun yaşanıyor. Çünkü, 0822'li hatların mesai saatleri ve tatil günlerinde uyguladığı fiyat farkının yanı sıra santrallerde bazen hattı algılamakta güçlük çekiyor. Böylece, yüklü telefon faturalarını ödemekte size düşüyor.

Okuyucularımızdan Arslan Bozdağ'ın kredi kartından aylık abone ücretinin dışında 14 milyon lira daha çekilmiş. Superonline yetkilileriyle görüştüğünde, ‘‘30 saat kullanma limitinin dışında 46 saat ekstra kullanım yapmışsınız’’ yanıtını almış.

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Superonline Pazarlama İletişimi Uzmanı Pınar Kutal, Bozdağ'ın aylık 30 saat kullanım limiti olmasına karşın 72 saat kullanımda bulunduğunu ve limitinin üzerinde kullandığı için 14 milyon liranın kredi kartından çekildiğini belirterek, ‘‘Türk Telekom 0822'li hatlarda mesai saatleri ve tatil günlerinde uyguladığı fiyatlar değişiyor. Dolayısıyla abonemiz telefon faturası Superonline'dan bağımsız olarak ve Türk Telekom'un uyguladığı fiyatlar çerçevesinde hesaplanmakta, kullandığı saate göre tarife ödüyor’’ dedi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı