İnternet devleri Bilişim 2000’de

Hürriyet Haber
06 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 06 Eylül 2000 - 00:01

İNTERNET dünyasının iki devi, Bilişim 2000 A CeBIT Event'de, 2 numaralı salonda en son ürünlerini tanıtıyor. Türkiye'nin en büyük internet servis sağlayıcılarından E-Kolay, yeni ürünü ‘‘fıstık’’ ile ilgi görüyor. Kontörlü internete giriş paketi olan Fıstık, bilgisayar kullanıcılarını kredi kartı, banka hesabı, ekstre ödemesi gibi formalitelerle uğraştırmadan internetle buluşturuyor.

Türkiye'nin en geniş içerikli haber portalı olan Hürriyetim da Bilişim 2000 A CeBIT Event'in en ilgi gören standları arasında. Bilişim 2000 için, www.hurriyetim.com.tr adresine girenler, ‘‘teknonet’’ sayfalarında fuarla ilgili en güncel gelişmeleri dakika dakika izleyebilecekler.

Bilişim 2000 için özel olarak yayınlanan Dijital Gelecek gazetesi ile birlikte düzenlenecek yarışmada ise, katılımcılar gazetenin içeriğinden edinebilecekleri bilgilerle, doğru cevapladıkları soruların sonucunda bilgi çağı hediyeleri kazanma fırsatı bulacaklar. Yarışmada ödül olan internet bağlantı paketleri, cep telefonları, kişisel bilgisayarlar ve bir dizüstü bilgisayar talihlileri ile 10 Eylül'de saat 14:00'te 2 numaralı solandaki 137 numaralı Hürriyetim standında buluşacak. Ayrıca fuar boyunca hergün saat 17:00'de Hürriyetim standında ‘‘happy hour’’ partisi verilecek.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı