Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnter'de operasyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İnter'de Simiç, Serena, Couet, Zamorano, Seedorf, Marcellari, Robbiati ve Lombardi satılıyor. Recoba'nın isteği üzerine Uruguay 'lı golcü Pacheco transfer ediliyor.

İtalya Seri A'da bir türlü istediği sonuçları alamayan Hakan Şükür'ün takımı İnter, Tardelli'nin isteği doğrultusunda 8 futbolcusunu birden satma kararı aldı. "Yıl sonu temizliği" olarak adlandırılan operasyonunda gönderilecek futbolcular Simiç, Serena, Couet, Zamorano, Seedorf, Macellari, Robbiati ve Lombardi'ye kendilerine kulüp bulmaları bildirildi.

Simiç ve Seedorf'a Beşiktaş'ın sıcak baktığı öğrenildi. Serena ise eski kulübü Fiorentina ile temasta olduğunu açıkladı.

Bu arada hafta içerisinde 40 milyon dolara İnter ile sözleşmesini beş yıl uzatan Recoba, Uruguay'ın Penarol takımında top koşturan golcü Antonio Pacheco 'nun alınmasını önerdi.

HAKAN, YEDEK KULÜBESİNDE

İnter Teknik Direktörü Marco Tardelli, takımının yarın deplasmanda Atalanta ile yapacağı lig maçında Hakan Şükür’ü yedek kulübesinde oturtup, ileride Vieri-Recoba ikilisine görev verecek.

Ligde 13 puanla 11. sırada bulunan ve bir an önce kötü gidişe son vererek üst sıralara tırmanmak isteyen İnter, şu ana kadar kendi sahasında yenilgi görmeyen Atalanta karşısına çıkacak. Ligin sürpriz takımı olan Atalanta, geçen yıl 1. lige çıkmasına rağmen, 22 puanla 3. sırada bulunuyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz