DÜZCE HABERLERİ

İntemak Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

IHA
28.10.2015 - 14:02Son Güncelleme :

TOPLANTININ DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI.

IHA

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen İNTEMAK fuarının değerlendirme toplantısı Kocaeli Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya, Düzce TSO Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, Fuar Komisyonunda yer alan Düzce TSO Meclis Üyeleri Bilal Türkan ve Engin Er de katıldılar.
Toplantıda konuşan DTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, “İNTEMAK ihtisas fuarının alanında başarılı bir fuar olduğunu söyledi.
Danışmaz, “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu tür fuar oluşumlarını destekliyor, üyelerimiz ve bölgemiz için faydalı olacağını düşünüyoruz. Kocaeli Ticaret Odası öncülüğünde gerçekleşen bu organizasyonda olduğu gibi bundan sonra yapılacak olan organizasyonlara da her zaman destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden İntemak Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İntemak Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı