Instagram yeni özellik daha ekledi

Hürriyet Haber
27 Eylül 2014 - 13:59Son Güncelleme : 27 Eylül 2014 - 14:06

Geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların zaman geçişi yapabilmelerine olanak veren ‘Hyperlapse’ isimli akıllı telefon uygulamasını kullanıma sokan Instagram, bu aplikasyona Piyasaya sürüldüğü günden beri selfie çekimlerine imkan vermediği için eleştirilen Hyperlapse’in yartıcısı Instagram, bu şikayetleri dikkate almışa benziyor.Yeni uygulamaya bu özelliği de ekleyen Instagram, aplikasyonda kullanıcıların selfie çekmelerine sağlayan bir güncelleme yaptı.Instagram’ın ürettiği aplikasyon, şu an için sadece iOS işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlarda kullanılabiliyor.Uygulamanın Android işletim sistemi ile çalışan bir versiyonunu üretmeyi istediklerini bildiren şirket, bunun ne zaman gerçekleşeceği konusunda kesin bir bilgi vermedi.

Piyasaya sürüldüğü günden beri selfie çekimlerine imkan vermediği için eleştirilen Hyperlapse’in yaratıcısı Instagram, bu şikayetleri dikkate almışa benziyor.

Yeni uygulamaya bu özelliği de ekleyen Instagram, aplikasyonda kullanıcıların selfie çekmelerine sağlayan bir güncelleme yaptı.

Instagram’ın ürettiği aplikasyon, şu an için sadece iOS işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlarda kullanılabiliyor.

Uygulamanın Android işletim sistemi ile çalışan bir versiyonunu üretmeyi istediklerini bildiren şirket, bunun ne zaman gerçekleşeceği konusunda kesin bir bilgi vermedi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı