TEKİRDAĞ HABERLERİ

"İnsanlığımdan Utandım"

IHA
26.10.2015 - 14:26Son Güncelleme :

VATANDAŞ DEREDEKİ PİS KOKUDAN RAHATSIZ

IHA

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı’ya bağlı Karaağaç Mahallesi’ne yaptığı ziyarette tespit ettiği kanalizasyon sorununu ’İnsanlığımdan utandım’ sözleriyle dile getirdi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Kapaklı’ya geldiğini belirterek, "Geçtiğimiz günlerde sabah erken saatlerde Kapaklı’ya bağlı Karaağaç Mahallesi’ne ziyarette bulundum. Bu ziyaretimden kimsenin haberi yoktu. Henüz gün ağarmamıştı bile. Mahalleyi dolaşırken, burnuma çok pis bir koku geldi. Kokunun kaynağını araştırdığımda mahallenin ortasından geçen dereyi gördüm. Deyim yerindeyse insanlığımdan utandım" dedi.
"PROJE ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI"
Konuyu hemen TESKİ Genel Müdürü’ne aktardığını ve sorunun en kısa sürede çözümü için gerekli talimatları verdiğini sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Sorunun çözümü için bölgede geniş çaplı bir kanalizasyon çalışması başlatılacak. Proje çalışmaları tamamlandı. İnşallah en kısa zamanda ihaleye çıkıp, proje yapım çalışmalarına başlayacağız. Karaağaç Mahallesi sakinlerini de bu sıkıntıdan kurtaracağız" ifadelerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden "İnsanlığımdan Utandım" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "İnsanlığımdan Utandım" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı