« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İnşallah Ordu'yu ve Orduluları sevindiririz"

Orduspor Kulübü Basın Sözcüsü Levent Yıldırım, “İnşallah yeni sezonda Orduspor güzel sonuçlar alıp Ordu'yu ve Orduluları sevindirir” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yıldırım, Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, yeni sezonun başlamasına sayılı günler kaldığını ve mor-beyazlı ekibin nasıl bir takım oluşturduğunun hafta sonu deplasmanda oynanacak Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında görüleceğini söyledi.

Yeni futbol sezonunun spor camiasına ve Orduspor'a hayırlı olmasını dileyen Yıldırım, “Cumartesi günü Mersin'e hareket edeceğiz. İki aylık çalışmamızın semeresini görme zamanı geldi. Orduspor'un nasıl hazırlandığını, nasıl bir takım olduğunu ve nasıl bir kadro oluşturduğunu bundan sonra hep beraber izleyeceğiz. İnşallah yeni sezonda Orduspor güzel sonuçlar alıp Ordu'yu ve Orduluları sevindirir” diye konuştu.

Takıma gerekli mevkiler için transfer gerçekleştirileceğini anlatan Yıldırım, şöyle devam etti: 'Elbette ki eksiklerimiz var. Bu eksikler için de kulüp başkanımız ve transfer komitemiz çalışmalarını devam ettirmektedir. Özellikle sol bek için bir oyuncu ihtiyacımız var. Daha sonrasında da sağ açıkta bir eksiğimiz var. Bütün alternatifler hocamıza bildirilmiştir. Hocamızın hangi futbolcuları seçeceği ya da hangi futbolculara önem vereceği bundan sonraki süreç içinde belli olacak.”

Yıldırım, sahaların hazır olmaması nedeniyle antrenmanların Giresun'da yapıldığını da kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler