« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İnşallah hakemler daha dikkatli olur"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Elazığspor'un futbol şube sorumlusu Zafer Yetiş, “İnşallah hakemlerimiz ileriki haftalarda daha dikkatli olurlar” açıklamasında bulundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yetiş, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Trabzonspor karşısında aldıkları mağlubiyetin tüm taraftarları olduğu gibi kendilerini de derinden üzdüğünü, henüz yeni bir takım olmaları nedeniyle her geçen hafta taşların yerine oturacağına ve daha iyi sonuçlar alacaklarına inandıklarını belirtti.

Zamana ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Yetiş, şunları kaydetti: “Trabzonspor karşısında oynadığımız müsabakada Faubert'in pozisyonunda maçın hakemleri biraz daha dikkatli olabilselerdi, hem penaltı kazanmış olacaktık hem de rakibimiz göreceği kırmızı kart ile 1 kişi eksik kalmış olacaktı. Maçın tam da bu kırılma anında verilen karar konsantremizin de bozulmasına neden oldu. İnşallah hakemlerimiz ileriki haftalarda daha dikkatli olurlar.”

Kasımpaşa maçı hazırlıklarına ara vermeden Erzurum'da başladıklarını, perşembe günü maçın oynanacağı İzmir'e geçeceklerini ifade eden Yetiş, bu maça da 3 puan parolası ile hazırlandıklarını belirtti.

Kulüp olarak Kasımpaşa maçını Erzurum'da oynamak istediklerini, ancak Türkiye Futbol Federasyonu tarafından isteklerinin ev sahibi takım hüviyetinde olmalarına rağmen görmezden gelinerek İzmir'e verildiğini ileri süren Yetiş, Süper Lig'de temsilcisi olmayan Erzurum ve çevre illerdeki futbol severler adına üzgün olduklarını bildirdi.

Yetiş, İzmir ve çevre illerdeki Elazığlıları ve tüm futbol severleri cumartesi günü karşılaşacakları Kasımpaşa müsabakasında bordo-beyazlı ekibe destek vermeye davet etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz