« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İnşallah en iyisi olur

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, “Kulüp başkanı Tankut, önümüzdeki sezon da benimle devam etmek istediğini bildirdi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yücel İldiz, Camlık Antrenman Sahası'nda hafta sonu sahalarında oynayacakları Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdürdükleri sırada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hikmet Ferudun Tankut ile Antalya'da iki gün süren toplantılar yaptıklarını anlatan İldiz, şöyle konuştu: “Toplantılarda takımın geleceğiyle ilgili planlar yapıldı, her şeyi olduğu gibi kendimizi de konuştuk. Her zaman söylüyorum, ben başkanımız Tankut'un bir lafı ile Karabük'e geldim. Bana Karabük, Safranbolu bütün camia sahip çıktı. İki sezondur başarıları beraber yakaladık ve devam ettiriyoruz. Sayın başkan görüşmemizde, Trabzonspor maçından sonra oturup mukavelemizi yapalım, önümüzdeki sezon devam edelim dediler. Problem yaşayacağımızı sanmıyorum. İnşallah Kardemir Karabükspor için iyi olur.”

Bir gazetecinin gelecek sezon hedefini hatırlatması üzerine İldiz, “Kardemir Karabükspor kurum takımı, borçlanmaya gidemez, ancak ayağımızı yorganımıza göre uzatıp, önümüzdeki sezon hedef yükseltebiliriz” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz